Franchising

Günümüzde “zaman” her iş alanında olduğu gibi spor yapmak isteyen kişiler arasında da en önemli faktör haline gelmiştir.”EN KISA ZAMANDA EN İYİ SONUÇLARI ALMAK” müşteri memnuniyeti açısından vazgeçilmez bir unsurdur.Amplitrain EMS-EMA Sistem ile sporun geleceğine şimdiden adımınızı atmak isterseniz biz size yardımcı olmak için hazırız.

  Adınız (*)

  E-posta Adresiniz (*)

  Telefon

  Spor Kulübü

  Hali hazırda işletmesini devam ettiren spor kulüplerine işletmelerinin büyüklüğüne göre aşağıdaki 3 farklı modeli sunmaktayız.

   

  Fitpoint Pro ★

  1
  EMS training sistemine kendi var olan stüdyonuzda bir başlangıç yapmak için oluşturulacak konsepttir. Müşterileri ile birebir ilgilenip etkili sonuçlara ulaşmak isteyen spor salonları, zayıflama merkezleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri için önerilen başlangıç sistemidir. Bir adet AmpliTrain EMS-EMA sistem, ekipmanları ve bu özel antrenman için ayrılmış minimum 12 m² lik bir alan gerekmektedir.

  Fitpoint Duo ★★

  2Tek bir EMS sistemin yetersiz olacağı düşünülen lokasyonlarda zaman, yer ve EMS training antrenöründen maksimum verimlilik elde etmek için kurulacak sistemdir. İki adet AmpliTrain EMS-EMA sistemi, ekipmanları ve bu özel antrenman için ayrılmış minimum 16 m² lik bir alan gerekmektedir.

   

  Fitpoint Circle ★★★

  3Grup çalışmaları yapmak ve sporu eğlenceli hale getirmek isteyen, yüksek yoğunluğu olan lokasyonlarda Spor kulüpleri için önerilen modeldir. Üç yada dört AmpliTrain EMS-EMA sistemi, ekipmanları ve bu özel antrenman için ayrılmış minimum 24 m² lik bir alan gerekmektedir.