Fitpoint Aksesuarlar

AmpliTroden Kıyafetler
1
Kıyafetler elastik fonksiyonlu kumaştan üretilmiş olup giyildiğinde son derece rahatlık sağlar. Kıyafet nefes alabilir tiptedir ve sadece bir kaç gram ağırlığındadır. Elektrotlar kıyafet içine işlenmiştir. Yüksek kaliteli, sertifikalı gümüş doku neopren üzerine katman halinde işlenmiştir ve AmpliTroden kıyafetlerin ana parçasını oluşturur, bu şekilde akımların vücuda aktarılması optimum şekilde mümkün olur. Bu kıyafetler saf tekstil geçişli akım ile beslenir ve metal içermez. Bi-Streç malzemeden üretilen elektrotlar sportif olarak yoğun antrenmanlarda dahi vücuda mükemmel oturmayı sağlar. Bu kıyafetlerde AmpliTroden’ler çamaşır makinesinde yıkanabilen ilk EMS elektrotları olduğundan elektrotlar çalışma sırasında kaymaz ve koku sorunları oluşmaz.

 

Alt Tabaka Kıyafet
2
Ticari alanda kullanım için özel olarak %90 pamuklu ve %10 elastan tayt olarak üretilmiş alt kıyafet giyilmesini öneriyoruz. Bir set içinde dirseğe kadar uzun bir tişört ve dize kadar uzanan bir pantolondan oluşur ve S ila XXXL arası bedenleri mevcuttur.

 

 

 

Ayarlanabilir Ayak

1

Polisajlı paslanmaz çelikten üretilmiş sofistike bir ayar ayağı sunuyoruz. İsterseniz uygun bir tutma kolu da temin edilebilir. Bu şekilde AmpliTrain® cihazı güvenli ve sabit bir şekilde durabilir.

 

 

Taşıma Çantası

2

Alüminyum çekçek çanta EMS cihazı ile birlikte kablolar, AmpliTroden kıyafetler, püskürtme şişesi ve AmpliTrain® cihazının portatif kullanımı için ihtiyacınız olan her şey için uygun bir yer sağlar.

 

 

Akıllı Kart

3

Bireysel antrenman programının ve antrenman hedeflerinin takibi için özel olarak kodlanmış çipli bir akıllı kart sunuyoruz. Karta müşteriler için belirlenen antrenman programları kaydedilir ve antrenmanda ilerleme aşamaları kart üzerinde belgelenebilir.

 

 

Kart Yöneticisi

4

AmpliTrain Kart Yöneticisi size pek çok imkan sunuyor. Bireysel programların müşteriye özel antrenman yoğunluğu ile kaydedilmesi ve antrenman verilerinin başarı kontrolü için değerlendirilmesi. Aynı zamanda antrenmanda erişim sınırlaması, abone modellerin kaydedilmesi, puan kartları veya ilave zaman hesapları.