Stüdyomda kros antrenörü yok, antrenmanımı kilo kaybı için nasıl kullanabilirim?

Kros antrenörü sadece ek bir seçenek olup, zorunlu değildir. AmpliTrain® üzerinde yağ yakma programı, yağ yakma söz konusu olduğunda tamamen etkin olarak bilinmektedir.

Zayıfladım ancak artık kilomda hiç bir değişiklik yok - neyi yanlış yapıyorum?

Muhtemelen antrenmanı basit tutmak gerekir, yani vücut uyarıcılarını değiştirmek gerekir.  Belki de sadece „Beslenme“ ayar vidasını çevirmek gerekir….

AmpliTraining ile selüliti azaltabilir miyim, evet ise nasıl?

Selülit çok geniş kapsamlı bir konu olup, bu soru çok kolay cevaplanamaz. Zayıf selülit elbette AmpliTraining ile azaltılabilir. Ancak selülit ne kadar çok olursa, oluşum kaynağının daha detaylı sorgulanması gerekir. Selülit metabolizma zayıflığına işaret eder, bu da olası bir doku zayıflığı ile eşleşir. Metabolizma tecrübelere dayanarak yoğun şekilde beslenme ile bağlantıdır. Yani aşırı selülitte başarı elde etmek isteniyorsa, öncelikle AmpliTrain üzerinde çalışmanın fazlasını yerine getirmek gerekir.

AmpliTraining'in gerçekten cildi sıkılaştırıcı etkisi olduğu doğru mu?

AmpliTrain®’in dokuyu aktive eden ektisi bir gerçektir, bu ise akımın geçtiği tüm dokuların aktif hale getirilmesine bağlıdır.

20 dak. AmpliTraining etkili kilo kaybı için yeterli midir?

20 dakika AmpliTraining etkili şekilde vücudun kaslarını çalıştırmak için yeterlidir. Bu bir açıdan temel getiriyi artırır ve diğer açıdan da insanın vücudunu daha rahat hissetmesini sağlar. Ancak daha fazla miktarda kilo kaybı ve uzun vadede başarıyla kilo vermek için pek çok durumda haftalık 20 dakikadan fazla çalışmak gerekir.